Teknoloji

Yeni Android 13 yaması, kullanıcıların beğenisine sunuldu

Mobil işletim sistemi pazarının en değerli iki isminden biri olan Android, geçtiğimiz haftalarda yeni sürümü olan Android 13’e resmen kavuşmuştu. Tıpkı daha evvelki yıllarda olduğu üzere tekrar birinci haliyle kimi sıkıntılara sahip olan bu sürüm, Pixel marka akıllı telefonlar için servis edildiği günden bu yana her ay başında tertipli olarak yamalarla yanılgılarını kapatmaya devam ediyor. İşte geçtiğimiz Pazartesi günü de tekrar bu türlü bir gelişme yaşandı ve Google, Pixel kullanıcıları için Android 13 işletim sistemine yeni bir yama da çıkardı.

Pixel 7 serisi ve başkaları olarak geliştirilen bu yamanın birinci olarak öbürleri klasmanında yer alan Pixel modelleri için servis edildiği öğrenilirken, Pixel 7 serisinin ise kelam konusu yamaya ilerleyen günlerde kavuşacağı duyuruldu.

Yeni Android 13 yaması, kullanıcıların beğenisine sunuldu

Kullanıma sunulan yamaya baktığımız vakit, bilhassa çok güç tüketimi ve ani kapanma üzere son derece can sıkan yanlışların düzeltildiğini görüyoruz. Bununla birlikte tüm Pixel kullanıcılarının aslında Aralık ayını beklediğini de ifada edelim.

Google’ın uzun müddettir üzerinde çalıştığı ve QPR1 ismi verilen kapsamlı güncelleme paketinin Aralık ayında kullanıma sunulacağı duyurulurken, kelam konusu güncelleme paketi ile birlikte hem Pixel modellerinde mevcut olan bütün problemlerin çözülmesi hem de işletim sistemine birkaç yeni özelliğin kazandırılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi