YouTube

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları sızdırıldı!

Prime Gaming Aralık 2022 fiyatsız oyunları sızdırıldı. Bilindiği üzere Amazon, her ayın sonunda bir sonraki ay abonelerin beğenisine sunacağı üretimleri gözler önüne seriyor. Lakin son devirde yeni ayın oyunları şirketin açıklamasından evvel sızdırılıyor. Aralık ayı için de emsal bir durum kelam konusu. İşte Prime Gaming Aralık 2022 fiyatsız oyunları!

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 fiyatsız oyunları

Amazon, kasım ayında Fallout New Vegas Ultimate Edition ve WRC 9 FIA World Rally Championship dahil 7 kaliteli oyunu sundu. Bu durum aralık ayında da devam edecek. Çünkü Mydealz‘a nazaran şirket, önümüzdeki ay Amazon Prime Gaming aboneleri için Banners of Ruin, Doors: Paradox, Quake, Spinch ve A Tale of Two Sons olmak üzere toplamda 5 oyunu fiyatsız hale getirecek.

İşte Aralık 2022 oyunları:

  • Banners of Ruin
  • Doors: Paradox
  • Quake
  • Spinch
  • A Tale of Two Sons

Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır?

Buraya tıklayarak Amazon’un Prime sayfasına gidin ve 30 gün fiyatsız deneme seçeneğine tıklayarak Amazon hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.

Son olarak her ay fiyatsız oyunlar ve oyun içi ganimetler üzere birçok içeriğin verildiği Gaming Prime için ek bir fiyat ödemenize gerek yok, 7.90 TL karşılığında alacağınız Amazon Prime aboneliğinin içerisinde bu hizmet de yer alıyor.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Amazon Prime Aralık 2022 oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking