YouTube

Amazon Prime Gaming Kasım 2022 oyunları sızdırıldı!

Prime Gaming Kasım 2022 ücretsiz oyunları sızdırıldı. Bilindiği üzere Amazon, her ayın sonunda bir sonraki ay abonelerin beğenisine sunacağı üretimleri açıklıyor. Lakin bu cins servislerle ilgili muteber sızıntılarıyla bilinen Deallabs süratli davrandı ve önümüzdeki günlerde duyurulacak Kasım 2022 fiyatsız oyunlarını paylaştı. İşte ayrıntılar!

Amazon Prime Gaming Kasım 2022 fiyatsız oyunları

Amazon, ekim ayında Fallout 76, Total War: Warhammer II ve Middle-earth: Shadow of War üzere kaliteli üretimleri sundu. Bu durum kasım ayında da devam edecek. Çünkü Deallabs‘a nazaran şirket, önümüzdeki ay Prime Gaming abonelerine Fallout New Vegas Ultimate Edition ve WRC 9 FIA World Rally Championship dahil 7 oyunu fiyatsız hale getirecek.

İşte Kasım 2022 oyunları:

  • Fallout New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Last Day of June
  • Indiana Jones and The Last Crusade
  • Etherborn
  • Whispering Willows
  • Facility 47

Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır?

Buraya tıklayarak Amazon’un Prime sayfasına gidin ve 30 gün fiyatsız deneme seçeneğine tıklayarak Amazon hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.

Son olarak her ay fiyatsız oyunlar ve oyun içi ganimetler üzere birçok içeriğin verildiği Gaming Prime için ek bir fiyat ödemenize gerek yok, 7.90 TL karşılığında alacağınız Amazon Prime aboneliğinin içerisinde bu hizmet de yer alıyor.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Amazon Prime Kasım 2022 oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!