YouTube

Bu Bir Ekran Kartı Değil, Bu Bir SSD!

Gigabyte standında birinci PCIe 4.0 SSD’nin akabinde gördüğümüz bu eseri bir ekran kartı sandık. Lakin daha sonra bilgi edindiğimizde bunun özel bir SSD olduğunu öğrendik. 4 Adet 2 Terabyte kapasiteli M.2 PCI Express SSD kullanılıyor. Soğutmalı ve ekran kartına misal bir kasa içerisindeki bu heyetimde, fan üzerinde Aorus logosu dikkat çekiyor. Eser görüntünün hazırlandığı tarihte Gigabyte ya da Aorus sitelerinde listelenmiyor. Fuarda sergilendikten bir mühlet sonra ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Fuarda sürat testini kendimiz test etmedik lakin saniyede 15 GB data transferi muazzam bir sav. Tam performans almak için şu an Gigabyte AMD Ryzen 3000 serisi işlemciler ile birlikte tanıtılan X570 serisi anakart tavsiye ediyor. Çünkü PCIe 4.0 arabirimi şu an yalnızca bu anakartlarda mevcut. Gigabyte da kendi sürat testini bizler ile paylaştı ve CrystalDiskMark üzerinde bahsedilen sonuçları gösterdi.

Bütün aktiflik görüntülerimiz için tıklayın…

Farklı hedeflere uygun laptop, sistem, monitör, bileşen ve telefon tavsiyeleri için özel bölümümüz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!