YouTube

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu, oyuncularda hayal kırıklığı yarattı!

Dünyanın en tanınan dijital oyun mağazaları ortasında yer alan Epic Games Store, her hafta fiyatsız oyunlar dağıtarak oyuncuların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Platformun bu hafta için verdiği oyun muhakkak oldu.

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunu ne?

Epic Games Store, bu hafta için Epistory – Typing Chronicles oyununu fiyatsız olarak verdi. 24 TL bedelindeki imal, Fishing Cactus tarafından geliştirildi ve 2016’da piyasaya sürüldü. Macera ve aksiyon kategorisinin önde gelenleri ortasında yer alan oyun, oyuncular tarafından yüksek puana layık görüldü.

Epistory – Typing Chronicles, üç kuyruklu bir tilki ile dünyayı dolaşan bir kızı husus alıyor. Kitap yazmaya çalışan bir muharrire yardım ettiğimiz bu oyunda maceradan maceraya atılacağız. Kıssa ilerledikçe yeni gizemler çözeceğiz.

Oyunun dikkat çeken tarafı ise tüm denetimlerin klavyeden olması. O denli ki dünya üzerinde hareket ederken yahut düşmanlarla savaşırken dahi, bunları klavye üzerinden denetim edeceksiniz.

Epistory – Typing Chronicles‘ı 26 Ocak saat 19.00’a kadar kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle Epic Games Store’un internet sitesinden yahut masaüstü programından hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ise oyunun sayfasına ulaşın ve sağda yer alan Yükle butonuna tıklayın. Birden fazla oyunu birebir anda almak için sepete ekleyebilirsiniz.

Epistory – Typing Chronicles sistem gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 yahut daha üst seviye
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 yahut AMD Phenom II X6 1100T
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD4850 yahut GeForce GTX 295 (Intel’in Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen:

  • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 yahut AMD Phenom II X6 1100T
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD4850 yahut GeForce GTX 295 (Intel’in Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Peki sizler Epic Games tarafından fiyatsız olarak verilen Epistory – Typing Chronicles oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Beklentilerinizi karşıladı mı? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking