YouTube

Far Cry 6 tüm platformlarda fiyatsız oluyor!

Popüler aksiyon serisinin son oyunu olan Far Cry 6, tüm platformlarda ücretsiz erişime açılıyor. Daha evvel oyunu kısa müddetliğine fiyatsız hale getiren Ubisoft, artık de yeni bir fiyatsız deneme (demo) geliştirdi. Fiyatsız deneme sürümü tüm platformlarda sunuldu.

Far Cry 6 Fiyatsız Deneme Sürümü’nü çabucak alın

Ubisoft, Expansion Reveal Livestream sırasında Far Cry 6 için yeni güncelleme paketini duyurdu. Aksiyon imalinin son genişlemesi Far Cry 6: Lost Between Worlds için kapsamlı bir fragmanın yanı sıra birtakım heyecan verici yeni özellikler paylaştı. Ayrıyeten Far Cry 6’ın makul bir kısmı fiyatsız olarak açıldı.

Far Cry 6 Fiyatsız Deneme Sürümü PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows için sunuldu. Demoyu oynadıktan sonra oyunu Ubisoft Store’dan satın alabilirsiniz. Ayrıyeten Ubisoft’un Kış İndirimleri ile Game of the Year Edition’ı 539 TL yerine 215,60 TL’ye edinebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü, oyunun birinci yedi vazifesini deneyimlemenize müsaade veriyor. Ubisoft’un açıklamasına nazaran, Libertad Rises vazifesinin sonuna kadar oynamak mümkün. Ayrıyeten denemeyi bıraksanız bile otomatik olarak kaydedilecek.

Son genişleme Lost Between Worlds ise oyunun ana karakterlerinden biri olan Dani Rojas’a odaklanıyor. Ubisoft’un açıklamasına nazaran Rojas’ın öyküsünün heyecan verici yeni bir kısmını ele alıyor ve gizemli göktaşı bölgesinin keşfini anlatıyor.

Lost Between Worlds, 6 Aralık 2022’den itibaren erişime açılacak. Far Cry 6 Yılın Oyunu Sürümü kapsamında Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’de fiyatsız olarak edinmek mümkün olacak.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al