YouTube

Formula sevenlere müjde: F1 22 kısa müddetliğine ücretsiz!

Geliştiriciliğini Codemasters, yayıncılığını EA Sports’un yaptığı F1 22, hiç kuşkusuz Formula sevdalılarının en çok oynadığı üretimlerden birisi pozisyonunda. Şirket, bugün yaptığı açıklamayla oyunun kısa bir mühlet için fiyatsız oynanabileceğini belirtti.

F1 22, 20-24 Ekim tarihleri ortasında fiyatsız oynanabilecek

Geçtiğimiz haftalar Max Verstappen’in ikinci şampiyonluğunu almasıyla isminden sıklıkla kelam ettiren Formula dünyasına bir jest de EA Sports şirketinden geldi. Şirket, yaptığı paylaşımla oyunun kısıtlı bir müddetliğine fiyatsız olduğunu açıkladı.

Yapılan paylaşıma nazaran fiyatsız oynama mühletleri Steam ve Xbox’ta 20-24 Ekim tarihleri ortasında geçerli. PlayStation’da ise bu mühlet 20-25 Ekim tarihleri ortası olarak düzenlendi. Bununla birlikte fiyatsız deneme PlayStation 4 ve PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC (Steam) genelinde geçerli olacak.

Öte yandan oyunda tanıdık bir isim de yer alıyor. Başarılı Formula yarışçısı Cem Bölükbaşı, geçtiğimiz günlerde F1 22 oyununa dahil olduğunu açıkladı. Bölükbaşı heyecanını “Binlerce saatimi verdiğim oyunda kendimi görebildiğime hala inanamıyorum” kelamlarıyla lisana getirdi.


Cem Bölükbaşı F1 22’de

F1 22 özellikleri

  • Yeni Dönem, Yeni Kurallar — Yeni dönemde kokpite geçin ve yesyeni Miami International Autodrome dahil ikonik pistlerde birbirinden farklı, harika otomobilleri sürün.
  • Yarış Günü Yine Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Formasyon Çeşitleri ile Güvenlik Aracı Dönemleri, interaktif Pit Stoplar ve orijinal Sprint Yarışlarıyla yarış tecrübenizin denetimini ele alın.
  • Adaptif Yapay Zeka — Daha az tecrübeli oyuncular için geliştirilen yeni yapay zeka sistemi, her yarışta rekabetçi olmanızı sağlıyor.
  • F1 Life — Üstün otomobilleri, kıyafetleri, aksesuarları ve daha fazlasını açıp tüm dünyaya sergileyin.
  • My Team — Genişletilmiş departman aktiflikleri ve daha detaylı boyama özelleştirmesiyle F1 grubunuzu sıfırdan kurarken başlangıç bütçenizi belirleyin.
  • Kariyer Modu — 10 yıldır çok sevilen Meslek Modu ile F1 dünyasında sürüş yeteneklerinizi test edin ve griddeki sıralamanızı yükseltin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!