YouTube

Instagram eski kullanıcı ismi nasıl bulunur?

Aylık 2 milyardan fazla faal kullanıcıya sahip olmasıyla günümüzün en tanınan toplumsal medya platformu olan Instagram hayatımızın bir kesimi haline geldi. Kelam konusu toplumsal medya olunca kullanıcı isimleri büyük değer arz ediyor. Birçok toplumsal medya platformu ile benzeri biçimde Instagram’da kullanıcı ismi değiştirme seçeneğine sahip. Pekala, Instagram eski kullanıcı ismi bulmaya müsaade veriyor mu? Evet!

Instagram eski kullanıcı ismi bulma

Sosyal medya devi Instagram, eski kullanıcı ismini hatırlamak isteyen ya da satın aldığı hesabın evvelden hangi isimle platformda yer aldığını öğrenmek isteyen bireyler için bu türlü bir imkan sunuyor. Bu sayede Instagram üyeleri, hangi ismin kullanıldığını ve ne vakit değiştiğiyle ilgili bilgiler buluyor.

Instagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.
Profilinizin sol üst kısmında yer alan üç çizgiye tıklayarak Hareketlerin sekmesine tıklayın.

Hareketlerin kısmında yer alan Hesap Geçmişi sekmesine tıklayın.

Instagram’da yer alan Hesap Geçmişi kısmından hesabınızı açtığınız günden bu yana kullandığımız isimlerin hepsini görebilirsiniz. Ek olarak buradan biyografi değişiklikleri ve hesabın gizlenmesiyle ilgili bilgilere de erişebilirsiniz.

Instagram ayrıyeten platformun gerçek olmasına yardımcı olmak için de yüksek profilli hesapların birtakım bilgilerini de başka üyelerine gösteriyor. Bu bilgiler ortasında yüksek profilli hesabın Instagram kullanıcı isminde kaç sefer değişiklik yapıldığı de yer alıyor.

Fakat daha evvelki kullanıcı isimlerinin hangileri olduğu kapalılık ve güvenlik nedeniyle öteki takipçiler tarafından görünmüyor.

Bilgilerini görmek istediğiniz hesabı incelemek için şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Bilgilerini görmek istediğiniz hesabın profiline girin.
  2. Profilin sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıklayın.
  3. Bu hesap hakkında sekmesine tıklayın.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al