YouTube

Instagram profile müzik ekleme özelliği geliyor! MSN üzere mi olacak?

En çok kullanılan toplumsal medya platformlarından Instagram birçok kullanıcıya nostalji yaşatan bir özellik üzerinde çalışıyor. Instagram sızıntılarıyla bilinen Alessandro Paluzzi’nin ortaya çıkardığı geliştirmeye nazaran şirket müzik eklemeyi test ediyor.

Henüz arayüzde bir buton olarak gözüken müzik ekleme özelliğinin ayrıntıları tam olarak bilinmiyor. Elde edilen bilgilere nazaran profilde Müzik Ekle seçeneği bulunacak. Fakat buraya sabit bir müzik mı eklenecek ya da Spotify, Apple Music üzere platformlardan anlık müzik mı çekilecek şimdi öğrenilemedi. Ekran imgelerine nazaran burada 40 karakterlik bir hudut da bulunuyor.

Instagram’ın çatı kuruluşu Meta tıpkı vakitte Facebook’un da sahibi. Yakın vakitte Facebook’ta da emsal bir özellik test edilebilir.

Akıllara MSN geldi!

MicroSoft Network ya da yaygın bilinen ismiyle MSN 2000’li yılların başında internet mesajlaşmasının en yaygın uygulamaları ortasındaydı. Burada müzik çalarla irtibat kurup anlık olarak dinlediğiniz müziği karşıya gösterebiliyordunuz. Birinci toplumsal medya denemelerinden MySpace’de de misal bir özellik bulunuyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom