YouTube

Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim? İşte yanıtı!

Son periyotta Instagram’ın gençler ortasında epey tanınan bir pozisyona yükseldiğini söyleyebiliriz. Bu durumun temel nedeni ise orta yaş olarak tabir ettiğimiz kitlenin Facebook’u zalimce işgal etmiş olması. Aslında Facebook’ta kullanım emelini aşalı çok oldu. Artık pek çok kişi Facebook’u bir internet kimliği olarak kullanıyor. Çeşitli site ve forumlara kayıt olurken ya da bir oyun için giriş yaparken Facebook profili kullanılıyor.

Facebook’un bu kadar gözden düşmüş olması Instagram’ın işini daha da kolaylaştırdı. Artık gençlerin büyük bir kısmı Instagram, TikTok ve Snapchat üzere uygulamaları kullanıyorlar. Instagram’daki en büyük handikap ise profilimize bakanları göremiyor oluşumuz.

Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim? İşte yanıtı!

Örneğin profiliniz herkese açık bir biçimdeyse, profilinize gelip bakanları görmeniz daha güzel olabilirdi. Ya da sizi aratıp profiliniz kapalı olsa daha göz atanları bilseydiniz hiç de üzücü olmazdı. Olağanda bunu yapabildiğini argüman eden üçüncü parti uygulamalar mevcut. Ama hiç biri net ve verimli bir halde çalışmıyor. Hasebiyle bunlara aldanmamak avantajınıza olacaktır.

Peki profilimize bakanları görmenin daha inançlı bir yolu yok mu? Tabi ki var. Bilindiği üzere Instagram şu anda fiyatlı bir abonelik çeşidi üzerinde çalışıyor. Tıpkı Twitter Blue üzere. İşte bu fiyatlı abonelik çeşidinde birtakım kapsamlı bilhassa de bulunacak. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, olağan sürümde yapamadıkları şeyleri yapabilecekler.

Sızdırılan bilgilere nazaran kapsamlı olarak nitelendirebileceğimiz bu özelliklerden birisi de Instagram profilinize bakanları görebilmek olacak.

Yani Instagram profilime bakanları nasıl görebilirim sorusunun cevabı, tekrar Instagram’da gizli. Bunun için ister istemez Instagram’ın fiyatlı sürümünün çıkmasını bekleyeceksiniz. Sonrasında Instagram’ın fiyatlı sürümüne abone olarak pek çok ekstra özellikten faydalanabileceksiniz. Elbette bu özellikler ortasında profiline bakanları görüntüleme seçeneği de olacak.

Dip not olarak belirtelim. Bunu yaptığını argüman eden ve sizden şifrenizi isteyen uygulama ve sitelerden uzak durun. Yoksa Instagram hesabınızı çaldırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!