YouTube

Liseye giden kız öğrenci Onlyfans paylaşımlarıyla olay oldu! Bir ayda 330 bin dolar!

Son devirde sıklıkla duyduğumuz yeni bir toplumsal medya oluşumu var. Onlyfans. Hali hazırda bu platformun, bilhassa 2022’de oldukça tanınan olduğunu söyleyebiliriz. Onlyfans, günahsız bir toplumsal medya platformu üzere görünse de işin içeriği pek de o denli değil.

Bilmeyenler için ufak bir açıklamada bulunalım. Onlyfans, kısaca herkesin profil açabildiği ve yaptığı paylaşımları görüntülemek isteyenlerden aylık abonelik fiyatı talep edebileceği bir platform. Yani yaptığınız paylaşımlar ne kadar ilgi alımlı olursa, abone sayınız da o kadar fazla oluyor. Bu doğrultuda karınız da artmış oluyor.

Son aylarda bu platform üzerinden tonlarca para kazanan pek çok isim duyduk. Ama son haberler işin biraz tatsızlaştığını gösteriyor.

ABD’de bir lise öğrencisi açtığı Onlyfans hesabıyla yalnızca 1 ayda kazandığı parayı Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Yapılan paylaşıma nazaran 17 yaşındaki lise öğrencisi yalnızca 1 ayda Onlyfans’ta 330 bin dolar kazanmış. Olağan kaidelerde 18 yaş altındakilerin hesap açması ya da aşikâr içerikleri paylaşması yasak. Lakin birtakım şeyleri kılıfına uydurmak çok da güç değil. Bilhassa de kelam konusu toplumsal medya platformlarıysa.

Liseye giden kız öğrenci Onlyfans paylaşımlarıyla olay oldu! Bir ayda 330 bin dolar!

Bahse husus kullanıcı, yaptığı paylaşımları sızdıranlardan da şikayetçi olacağını açıkladı. Malum bu paylaşımlar üyelere özel ve fiyatsız bir halde dağıtılması çıkarı düşürecektir.

Bu ortada 330 bin dolar kabaca 6.1 milyon TL yapıyor. Onlyfans’ta tüm fiyatlar dolar üzerinden belirleniyor. Yani siz de bir hesap açsanız aylık abonelik fiyatını dolar olarak belirleyeceksiniz. Ayda 330 bin dolar kazanan bahse bahis kullanıcının aylık abone fiyatı ise 30 dolar. Görünen o ki şu vakitte para kazanmak sanıldığı kadar sıkıntı değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al