YouTube

Microsoft’tan GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili şok iddia!

GTA 6, eylül ayında Rockstar sunucularına sızarak test görselleri sızdırıldıktan sonra yeni bir argüman ile gündeme geldi. Activision Blizzard soruşturmasında savunma yapan Microsoft, dilekçesinde GTA 6 çıkış tarihinden bahsetti.

Microsoft ağzından kaçırmış olabilir! GTA 6 çıkış tarihi için yeni iddia

Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almak süreci, yeni savlarla oyun dünyasına damga vurdu. Soruşturmaya savunma dilekçesi sunan şirket, oyun bölümüyle ilgili çarpıcı tezlerde bulundu.

Microsoft tarafından yayınlanan dokümanın 24. sayfasında, “Merakla beklenen Grand Theft Auto VI oyununun 2024 yılında çıkması bekleniyor.” tabirleri yer alıyor. Analistler, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın aldığında kesimdeki rekabeti engellemeyeceğini kanıtlamak için farklı yollara başvurduğunu belirtiyor.

Rockstar Games, kesimdeki en ünlü mükemmeliyetçi oyun yapımcılarından biri olarak biliniyor. Şirketin mükemmeliyetçilik unsurları, Grand Theft Auto V başta olmak üzere Red Dead Redemption 2, Max Payne 3 ve Grand Theft Auto IV üzere son birkaç on yılın en büyük ve en çok incelenen oyunlarından kimilerinin ortaya çıkmasını sağladı.

GTA 6 ile ilgili yayınlanan raporlar, oyunun 2025 yılına kadar piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. Rockstar’ın başlangıçta 2024 çıkış tarihini duyurması ve akabinde gelecek yıla erteleyebileceği kestirim ediliyor.

Rockstar, GTA 6’nın inanılmaz derecede uzun bir sipariş olan GTA 5’ten daha yeterli performans göstermesini bekliyor. GTA 6, bugüne kadar 170 milyondan fazla kopya sattı ve tüm vakitlerin en çok satan oyunları ortasında kendine yer bulmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking