YouTube

Şeyma Subaşı küvette poz verdi! +18 olarak paylaştı!

Şeyma Subaşı, uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin ona aldığı 60 bin dolarlık ikram ile toplumsal medya gündemine oturmuştu. Hesabında epey etkin olan Subaşı, artık küvet pozları ile konuşuluyor. İşte çok dikkat çeken o kareler.

Şeyma Subaşı küvet pozlarıyla toplumsal medyayı salladı!

Özel hayatı ile toplumsal medyada sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi’ye “Meedo” ismiyle hitap ediyor. Meedo’nun da Subaşı’ya aldığı armağanların kıymetinin milyonlarca lirayı geçtiği de biliniyor.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Evlilik tarihinin bu yılın mayıs ayında gerçekleşeceğini belirtmişti.

Subaşı artık küvet pozlarıyla toplumsal medyanın gündemine oturdu. Renkli elbiseleriyle ve kendine özgün pozlarıyla kamera karşısına geçen fenomen, takılarını giymeyi de eksik etmedi.

Önce ayna karşısında fotoğraf çekilen Subaşı, daha sonra küvet pozları verdi. Arka arda paylaşım yapan fenomen, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Şeyma Subaşı, farklı renk tonlarındaki giysileriyle de dikkat çekti. Takipçileri ona “Amazing”, “Kraliçe”, “Vooov, harika kadın” ve “Bu post başyapıt öbür söylenecek bir şey yok” üzere yorumlarda bulundu.

Bu paylaşımlarıyla Subaşı, gönderisinde 55 bin beğeni ve yüzlerce yoruma sahip oldu.

Şeyma Subaşı, artık sevgilisi Meedo ile evlilik hazırlıklarında. Çiftin birlikte mutlu ve lüks bir ömür sürdürdükleri de biliniyor.

Subaşı, toplumsal medya üzerinde yaptığı paylaşımlarla gündemde kalmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking