YouTube

Skull and Bones’dan yeni oynanış görüntüsü yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruyla toplamda 3 adet yeni oyunu iptal ettiğini duyuran Ubisoft, bu kararının yanı sıra uzun müddettir beklenen Skull and Bones’u da erteledi. Daha evvel 9 Mart 2023 tarihinde çıkış yapacağı söylenen oyun, tam tarih verilmeden 2023’ün sonlarına ertelendi. Artık ise Ubisoft, Skull and Bones’dan yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı.

Skull and Bones’un yeni oynanış görüntüsü yayınlandı!

Toplamda altıncı kez ertelenen Skull and Bones, birinci olarak 2017 yılında yapılan E3 gösterisinde tanıtıldı. Tekrar ertelenmesinin oyunun faydasına olacağını söyleyen anlatı direktörü Joel Jannise, 33 dakikalık görüntünün tamamında bize eşlik ediyor. Görüntüde bir müsaade peşinden giden ve ikisi de küçük bir krallığın gerçek varisi olduğuna inanan erkek ve kız kardeş görüyoruz.

Jannise bu görüntü içerisinde şu tabirleri kullandı:

”Oyuncu, değişik olabileceğini ve muhtemelen bir hazineye yahut skora dönüşebileceğini düşündüğü müsaade peşinden gidiyor. Ancak birebir vakitte gruplarımız ve dünyamız hakkında bir öykü anlatıyor ve bunu örneğin boş şişelerdeki iletilerle, kayıp günlüklerin sayfalarıyla yahut bazen dünyadaki farklı beşerlerle konuşarak yapabiliyoruz.”

Videoda görülen aksiyon ise mahallî bir yerleşimi yağmalamak ile başlıyor ve pek çok oyuncunun rahatsız olduğu kısım burası. Yağma yapmak için yerleşime biraz yaklaştıktan sonra çıkan yağma butonuna basınca kısıtlı bir alanda öbür gemiler ile çarpışmaya başlıyorsunuz. Ayrıyeten ilerlemenizi gösteren bir adet zamanlayıcı da bulunmakta.

Oyuncuların Skull and Bones oyununda eleştirdikleri bir öteki kısım ise yelkencilik. Oyunun en temel ögelerinden biri olan gemi mekaniği, gereğince gerçekçi hissettirmiyor. Oyunculara nazaran gemiler denizin üstünde hafif ve kütlesiz görünüyor ve suya reaksiyon vermiyor.

Skull and Bones sistem ihtiyaçları ise şu halde:

Minimum:

  • İşlemci: Intel Core i7-4790 ya da AMD Ryzen 5 1600
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: GTX 1060(6GB) ya da RX 570(4GB)
  • Depolama: 65 GB SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 11

Önerilen:

  • İşlemci: Intel Core i7-8700K ya da AMD Ryzen 5 3600
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: RTX 2070(8GB) ya da RX 5700 XT(8GB)
  • Depolama: 65 GB SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 11

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking