YouTube

Twitter’da sular durulmuyor: Artık de istifalarla gündeme geldi

Elon Musk’ın Twitter ile ilgili planlarının ne olduğu bir türlü anlaşılamıyor. Yaptığı açıklamalar ve aldığı kararlarla adeta Twitter’ı içten içe yıkan Elon Musk, şayet dünyanın en varlıklı insanı değil de lotoyla milyarder olmuş bir insan olsaydı, bu hareketleri için “patronluktan ne anlar, üç beş güne batar” yorumları yapabilirdi. Lakin karşımızdaki insan Elon Musk olunca, herhalde bildiği bir şey vardır demekten kendimizi alamıyoruz. Bununla birlikte her ne biliyorsa, yanılmasa güzel olur zira gidişat hiç düzgün değil.

Geçtiğimiz günlerde çalışanlarına bir mail atan ve bundan sonra Twitter 2.0 olarak isimlendirdiği çalışma periyodunun başladığını duyuran ünlü milyarder, artık çalışma saatlerinin daha uzun ve daha yorucu olacağını bunu kabul edenlerin 17 Kasım’a kadar evet butonuna basması gerektiğini aksi halde 3 aylık maaşların tazminat olarak alınarak istifa edilebileceğini söyledi.

Twitter’da sular durulmuyor: Artık de istifalarla gündeme geldi

Bu mail üzerine yüzlerce Twitter çalışanının istifa ettiği konuşulurken, kalan Twitter çalışan sayısının ise bırakın yeni güncellemeleri, günlük faaliyetlerin devamı konusunda bile yetersiz kalabileceği konuşuluyor.

Tüm bu gelişmelerin üzerine Elon Musk’ın paylaştığı üstteki görsel ise tartışmaların daha da alevlenmesine neden oldu. Durumu ya ciddiye almayan ya da mizahi tarafla yaklaşarak içinde bulunduğu zahmetleri hafifletmeye çalışan Elon Musk’ın bir sonraki atılımının ne olacağı ise büyük merak konusu oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al