YouTube

WhatsApp’a beklenen özellik geliyor!

Apple kısa müddet evvel bir sürü yeni olağanüstü özellik sunan iOS 16’yı tüm iPhone kullanıcıları için kullanıma sundu. Bunlardan biri sık sık yazım yanlışı yapan ve hatta ezkaza ileti gönderen kullanıcılar için hayat kurtarıcı bir özellik oldu. iOS 16 ile birlikte iPhone kullanıcıları gönderdikleri iletilerde değişiklik yapabilmeye başladı. Artık ise WhatsApp, Apple’ın müsaadeden gidiyor.

WhatsApp, Telegram, Signal ve başkaları üzere uygulamalarla rekabet eden, dünyanın en tanınan iletileşme platformlarından biridir. Milyonlarca kullanıcı, Facebook’un sahip olduğu uygulamayı günlük irtibat için kullanıyor ve şirket, geniş kitleye hitap etmek için tertipli olarak yeni özellikler ekliyor. WhatsApp, kullanıcıların bir müddettir talep ettiği evvelce gönderilmiş bildirileri düzenlemek için yeni bir özelliği kullanıma sunmak için çalışıyor. iOS 16 güncellemesi ile Apple, iMessage kullanıcıları için emsal bir özellik eklemişti. ‘Mesajı düzenle‘ özelliği, gönderenin metnini muhakkak bir vakit aralığında düzenlemesine imkan tanıyacak.

Alınan bilgilere nazaran, WhatsApp kullanıcılarının bildirisi gönderdikten sonra düzenlemek için 15 dakikası olacak ve gönderenin düzenlediği bildirinin sohbet balonunda yeni bir ‘düzenlendi‘ etiketi görünecek.

Yeni düzenlenen özellik, “mesajı sil” özelliğine alternatif bir seçenek üzere görünüyor. Şu anda test edilme evresinde olan özellik için kullanım vaktine ait şimdi resmi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom