YouTube

YouTube duyurdu, müracaatlar yağmur oldu yağdı

YouTube, toplumsal medya dünyasının en eski ve en istikrarlı isimlerinden biri. Aslında kendi alanı sayılabilecek olan uzun periyodik görüntü izleme kategorisinde dünya genelinde rakipsiz olan şirket, tıpkı başarıyı müzik dinleme ve kısa vadeli görüntü izleme alanlarında da gerçekleştirmek istiyor. Bilhassa müzik dinleme konusunda katiyen bir numara olmak isteyen ve bu emelle farklı bir platform olarak YouTube Music’i kuran şirket, şimdilerde en büyük rakibi Spotify’a karşı avantaj elde edebilmek için yeni bir projeye girişti.

YouTube tarafından yapılan açıklamaya nazaran, başlatılan yeni bir gelişim projesi için istekli YouTube Music kullanıcıları aranmaya başlandı. Bu programa dahil olacak kullanıcılara, yeni özellikler evvelce sunulacak ve geri bildirimler sayesinde kelam konusu özellikteki eksikler giderilecek.

YouTube duyurdu, müracaatlar yağmur oldu yağdı

Kimi durumlarda seçilmiş kullanıcılar tarafından beğenilmeyen özelliklerse büsbütün gündem dışı bile bırakılabilecek.

YouTube Music’in geleceğinin kararlaştırılacağı bu programa “Listening Room” ismini veren YouTube, geri bildirimlerin Discord üzerinden yapılacağını ve programa dahil olan kullanıcılara 1 yıllık Premium paketinin ikram edileceğini açıkladı. Kelam konusu programa dahil olmak isteyenler için bir müracaat formu hazırlayan toplumsal medya devi, çok kısa bir müddet içerisinde her ülkeden yüz binlerce talep aldıklarını belirterek kâfi müracaat sayısına ulaşıldığını duyurdu. Yani artık Listening Room projesi için başvuru yapamazsınız. Bununla birlikte yapılan müracaatlar ortasından seçilecek bireylerin Şubat ayında açıklanacağı ve sonrasında da yeni programın başlayacağı duyuruldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!