YouTube

Zuckerberg açıkladı; WhatsApp paralı oluyor! İşte fiyatı!

Facebook atılımıyla tüm vakitlerin en tanınan toplumsal medya platformunu yaratan, fakat vakit içerisinde her ne kadar bu platformun kullanıcı sayısını arttırmaya devam etse de, gündemdeki yerini kaybetmesine mani olamayan Mark Zuckerberg, bilhassa son iki yılda rotasını Metaverse kozmosuna çevirmişti.

Gerek ortaklarından gerekse de Meta kullanıcılarından gelen her çeşit şikayete karşın bu kainata para yağdırarak yatırım yapmayı sürdüren Zuckerberg, gelinen bu noktada Metaverse projesinin tabansız bir kuyu olduğunu anlamış üzere görünüyor. Daima yeni yatırımlar bekleyen fakat yakın vadede rastgele bir yarar belirtisi göstermeyen bu kainata daha fazla para gömmekten sıkılan Zuckerberg, gayesine bir defa daha WhatsApp ve Messenger’ı aldı.

Zuckerberg açıkladı; WhatsApp paralı oluyor! İşte fiyatı!

Çalışanlarına bir mail yollayan Mark Zuckerberg, Metaverse konusunun gereğinden fazla gündemi meşgul ettiği lakin ellerinde WhatsApp ve Messenger üzere iki çok değerli internet tabanlı anlık bağlantı servisi varken, bu durumun çok da stratejik olmadığını söyledi. Kelamlarını bu iki iletileşme platformundan yeni çıkar sistemlerinin bulunması gerektiğini söyleyerek bitiren Zuckerberg bunun nasıl yapılacağı konusunda ise rastgele bir bilgi vermedi.

Bununla birlikte Meta’ya yakın kaynaklar her iki platform için de daha fazla reklam içeriğinin görüneceğini fakat bilhassa WhatsApp için bir sefer daha fiyatlı versiyon seçeneğinin gündeme alınabileceğini söyledi. Fiyatın ise aylık 1 dolar olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al