YouTube

Yeni Spider-Man sinemaları geliyor: Tom Holland yeniden başrolde!

Tom Holland’ın Spider-Man 4 için geri dönmeyi kabul ettiği söylentilerinin akabinde, bölümden bir kişi artık Tom Holland’ın Marvel Studios’un yerini alacak ikinci bir sinema daha çekileceğini ve söylenen yeni Spider-Man mutabakatıyla ilgili görüşmeler yapıldığını paylaştı.

2021‘deki Spider-Man: No Way Home’dan sonra mukavelesi sona erdikten sonra Holland’ın MCU geleceği konusundaki belirsizliğinin akabinde hayranları, genç yıldızın örümcek adam rolüne geri dönüp dönmeyeceği konusunda sabırsızlanıyorlardı. Holland daha evvel No Way Home’dan sonra karaktere “ara vereceğini” söylemişti, fakat Marvel Studios ile yeni bir mukavele gündeme geldi.

Tom Holland’ın Örümcek Adamı Geri Döndü (İddiaya göre)!

Jeff Sneider ve John Rocha ile The Hot Mic’te konuşan içeriden Jeff Sneider, Tom Holland’ın Sony ve Marvel Studios ile yeni bir muahede imzaladığını duyduğunu bildirdi. Sneider, Holland’ın yeni kontratının “kesinlikle öbür bir üçleme” içereceğini belirtti. Daha sonra Sneider, Holland’ın bir muahedeyi imzaladığını duyduğunu, fakat yorum için ulaştığında Marvel Studios’tan bir cevap almadığı için bunun doğrulanmadığını da ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!