YouTube

Midnight Suns Deadpool ek paketinin görüntüsü yayınlandı!

Marvel cihanında geçen bir sıra tabanlı rol yapma oyunu olan Midnight Suns, geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştirdi. Eğlenceli senaryosu ve dövüş sisteminin taktiğe dayalı olmasıyla pek çok oyuncu tarafından sevilen üretim için, önümüzdeki günlerde yeni bir ek paket piyasaya sürülecek. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Midnight Suns’a Deadpool ekleniyor!

Oyunun yayıncısı olan 2K, Deadpool ek paketini eğlenceli bir görüntü ile duyurdu. Görüntüden gördüğümüz kadarıyla ek paket ile birlikte oyuna pek çok yeni içerik eklenecek. 26 Ocak tarihinde piyasaya çıkacak olan Deadpool DLC’si, oyuna yeni kozmetik eserleri, yeni düşmanlar, farklı oynanış tarzları ve Deadpool’un özel projesi ”Food Truck” ekleyecek.

Eklenti ile gelen misyonlar ”Spidermaaaans” misyonunu yaptıktan sonra erişilebilir olacak. Fakat Deadpool’u kendi grubunuza eklemek isterseniz ek paketi satın aldıktan sonra ”A Man of Culture” misyonunu tamamlamanız gerekiyor. Ayrıyeten Deadpool eklentisi, oyuna gelecek dört ek paketten birincisi olacak. Gelecekte Venom, Morbius ve Storm da oyuna dahil edilecek.

Midnight Suns, 2 Aralık 2022 tarihinde piyasaya çıkan bir üstün kahraman sıra tabanlı strateji oyunudur. XCOM’un üretimcileri olan Firaxis Games tarafından geliştirilen oyun, çıktığından bu yana pek çok oyuncu tarafından sevildi. Sıra tabanlı sistemi sayesinde oyun, alışılmış muhteşem kahraman üretimlerinden farklı hale geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al