YouTube

The Witcher 3 için tarihi güncelleme geliyor!

Son yılların en âlâ RPG oyunlarından biri olarak görülen The Witcher 3’ün yeni kuşak güncellemesinden birinci fragman yayınlandı. The Witcher 3: Wild Hunt için fiyatsız olarak sunulacak yeni jenerasyon güncelleme; hem PC hem de yeni jenerasyon konsollara sunulacak.

The Witcher 3 yeni kuşak güncellemesi 14 Aralık’ta yayınlanacak

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni kuşak güncellemesini bu yılın başlarında açıkladı. 2015 yılında çıkış yapan oyuna yeni kan getirecek bu güncelleme hakkında detaylar ortaya çıktı. 14 Aralık tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’te ücretsiz olarak indirilebilir hale gelecek.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın bir modülü olarak yayınlanacak yeni jenerasyon güncelleme, CD Project Red’in açıklamasına nazaran “çok sayıda geliştirme” içeriyor. Bunların ortasında ray-tracing, daha süratli yükleme ve The Witcher Netflix serisine dayalı yeni içerikler yer alıyor.

The Witcher 3 güncellemesi, oyun içerisindeki görsel ve teknik geliştirmelere konut saihipliği yapacak. PS4, Xbox One ve PC’de The Witcher 3: Wild Hunt’a sahip olan kullanıcıların yeni jenerasyon güncellemesini fiyatsız olarak alabileceğini belirtmek gerekiyor.

Geliştirici ayrıyeten eski kuşak konsollar için çok sayıda geliştirme yayınlayacağını doğruladı. Yeni Netflix içeriği, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine de gelecek.

Yeni The Witcher 3: Wild Hunt güncellemesinin hayli detaylı ve titizlikle yaratıldığı söz ediliyor. The Witcher 3, Geralt’ın kıssasını etkileyici bir lisan ile aktarırken, tıpkı vakitte birçok yılın oyunu mükafatını de kazanmayı başarmıştı.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al