YouTube

WhatsApp bir defa daha yeni özelliğiyle çok konuşulacak

Sosyal medya dünyasının yeni 1 numarası WhatsApp, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Yılbaşından bu yana yeni özelliklerini üst üste sıralayan Amerikalı teknoloji devinin son güncellemesi ise WhatsApp Aramalar işlevini geliştirmeyi hedefliyor.

Şirkete yakın kaynaklardan servis edilen son bilgilere nazaran WhatsApp, “Rahatsız Etmeyin” isimli yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Aslında akıllı telefon kullanıcısı olan çabucak herkes, Rahatsız Etmeyin özelliğinin ne olduğunu biliyordur. Hatta bu özelliği duyduğunuz vakit, “e bu esasen bütün telefonlarda yok mu, ne gerek var” diye düşünebilirsiniz de. Lakin WhatsApp’ın Rahatsız etmeyin özelliğinin çok kıymetli bir yanı var.

WhatsApp bir defa daha yeni özelliğiyle çok konuşulacak

Eğer siz telefonlarınızdan bu özelliğinizi aktif ederseniz, o andan itibaren telefon bütün bildirimler için bu özelliği kullanacaktır. Öte yandan WhatsApp’a bu özelliğin gelmesi demek, olağan davetler için rastgele bir önleme başvurulmayacakken, WhatsApp üzerinden gelecek davetlerin sessize alınabilmesi manasına gelecektir.

Peki özellik tam olarak nasıl çalışacak? Aslında mantığı hayli kolay. Şayet bir kullanıcı WhatsApp Aramaları Rahatsız Etmeyin moduna almışsa, artık o kişi arandığında telefonu sesli rastgele bir bildirim yapmayacak. Bununla birlikte kullanıcı Aramalar menüsüne giderek burada “Rahatsız Etmeyin Fonksiyonu Tarafından Engellendi” ibareli davetlere ulaşabilecek. Fakat arayan kişinin rastgele bir ikazla karşılaşmayacağını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!