YouTube

Yeni Battle Royale oyunu Skyscraper’dan birinci oynanış görüntüsü geldi!

Son aylarda oyun dünyasında yaşanan yenilikler, oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. O denli ki PUBG ve Fortnite’a rakip olabilecek yeni Battle Royale oyunu Skyscraper yolda ve birinci oynanış görüntüsü yayınlandı.

Skyscraper’dan birinci oynanış görüntüsü yayınlandı!

PlayerIGN tarafından Twitter üzerinden paylaşılan Skyscraper oynanış görüntüsü, Battle Royale severlerin ilgisini çekiyor. Çünkü kelam konusu oyun, günümüz üretimlerine nazaran dünyası bakımından farklılık gösteriyor. İşte paylaşılan oyun içi görüntü;

Skyscraper oynanış görüntüsüne bakacak olursak, yüksek grafikli çağdaş bir dünya haritası oyuncuları bekliyor. Tıpkı vakitte mekanikleri de Apex Legends ve Fornite ile benzerlik gösteriyor.

Oyun, Los Mardres kentinde geçiyor ve oyunculara Hikers ismi veriliyor. Hayatta kalabilmek için başka oyuncuları öldürmeniz, ayrıyeten gelişebilmek için de tedarik kutularını yağmalamanız gerekiyor. Bunlara ek olarak da kentte dolaşabilmek için çelik halatlar ve kancalar da yer alıyor.

Skyscraper’ın oyuncularla buluşacağı tarih şimdi bilinmiyorken, sistem ihtiyaçlarının Apex Legends’e emsal olması beklentiler ortasında. Önümüzdeki haftalarda yeni ayrıntılar paylaşılacaktır. Apex Legends minimum sistem ihtiyaçları ise şu formda;

  • İşletim sistemi: Windows 7 ve üstü (64-bit)
  • CPU: AMD FX 4350 / Intel Core i3 6300
  • GPU: AMD Radeon™ HD 7730, NVIDIA GeForce® GT 640
  • RAM: 6 GB
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 11

God of War Ragnarök birinci haftadan rekor kırdı!

Skyscraper’in yanı sıra, 9 Kasım tarihinde çıkış yapan God of War Ragnarök, satış konusunda Sony’nin yüzünü güldürmeyi başardı. Birleşik Krallık’taki satış datalarına nazaran, hayli büyük bir başlangıç ​​yaptı ve geliştiricisi Santa Monica Studio’yu bile şaşırttı.

Analiz firması GfK’nin açıklamasına nazaran Ragnarök fizikî kopyasının çıkış günü satış sayısı, serinin başka oyunlarının birinci haftalık satışlarını geçmeyi başardı. Ragnarök PlayStation 5 sürümünün, bu haftaki tüm PS5 oyunlarının yüzde 55’ini oluşturduğunu aktardı.

God of War serisinde toplamda 12 oyun bulunuyor. Bunlardan altısı ana kıssa; başkaları ise taşınabilir, koleksiyon ve remake’i içeriyor. 2018’de çıkış yapan God of War ile epeyce büyük kitlelere ulaşmayı başaran seri, 14 Ocak’ta Windows’a sunulmasıyla yine gündeme gelmişti.

Pekala, sizler yeni Battle Royale oyunu Skyscraper hakkında neler düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking